شرایط بازگرداندن کالا در کیکاکالا

اولویت ما در کیکاکالا آسودگی خاطر شما مشتریان و جلب رضایت شما از خرید می باشد. تمامی محصولات کیکاکالا با تلاش پرسنل به صورت مطلوب و دقیقا طبق سفارش مشتریان به آن ها ارسال می گردد. کیکاکالا 3 روز مهلت تست برای کالاهای دریافتی در نظر گرفته است که شرایط و حالت های زیر را دارا هستند :

مغایر بودن کالای دریافت شده

در صورت وجود مغایرت کالای دریافتی با سفارش مشتریان ، کیکاکالا کالای فرستاده شده را پس می گیرد. در این حالت هزینه برگشت کالا بر عهده کیکاکالا می باشد. در این حالت باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و کارتن آن باز نشده باشد.
این حالت در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به صورت پلمپ به کیکاکالا بازگردانده شود.

وجود ایراد در کالای خریداری شده

اگر کالای خریداری شده، ایراد داشته باشد کیکاکالا کالای فرستاده شده را پس می گیرد. کالای فرستاده شده توسط کارشناسان ما بررسی می گردد.
در صورتی که کارشناسان ما ایراد کالا را تایید نکنند، هزینه ارسال کالا به مشتری قابل بازگشت نخواهد بود.

انصراف مشتری از خرید کالا

اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 3 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده و کالا را به کیکاکالا ارسال نماید.
در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش کیکاکالا ، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود باشد و کارتن آن باز نشده باشد. هزینه ارسال در این سرویس بر عهده مشتری می باشد.
در هر سرویسی که نیاز به برگشت هزینه پستی به مشتری وجود دارد، این هزینه تا 48 ساعت پس از دریافت جنس مرجوعی و بررسی و تایید کارشناسان گروه انفورماتیک کیکاکالا به حساب مشتری واریز می گردد.